mail@urok-ua.com

Дуель-шоу “Дівчата чи хлопці?”

У шоу беруть участь дві команди — хлопців та дівчат. Щоб перемогти, дівчатам доведеться запитати себе: що вони знають про світ чоловіків і як вони до цього ставляться? Хлопці, в свою чергу, повинні зробити те ж саме щодо дівчат.

 • : Островенко Ксенія Володимирівна
 • : педагог-організатор
 • : Велетенська ЗОШ І-ІІІ ступенів
 • Дуель-шоу Дівчата чи хлопці
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
1523

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

 1. Дуель -шоу на зразок телепередачі “Хто зверху” – цікавий та незвичний захід. Вчителька підібрала гарні завдання. Головне, що дітям весело на таких змаганнях!

 2. Гарний сценарії, динамічний, яскравий, сучасний. Активізує пізнавальну діяльність школярів, навчить працювати у команді. Підійде для проведенні різноманітних позакласних заходів, як для”8 березня” так і “Дня захисника Вітчизни”. Дякую автору 🙂

 3. Цікава сучасна форма роботи- дуель. Різноманітні завдання створюють атмосферу творчого підходу до вирішення життєвих ситуацій. Учні удосконалюють вміння працювати в команді. Дякую за креатив!!!

 4. Ксенія Володимирівна продумала нестандартну форму проведення змагань. Дуель між командами хлопчиків та дівчаток урізноманітнена цікавими завданнями, запитаннями, вікторинами. В реальності, я впевнена, цей захід пройде відмінно!