mail@urok-ua.com

Дуель-шоу “Дівчата чи хлопці?”

У шоу беруть участь дві команди — хлопців та дівчат. Щоб перемогти, дівчатам доведеться запитати себе: що вони знають про світ чоловіків і як вони до цього ставляться? Хлопці, в свою чергу, повинні зробити те ж саме щодо дівчат.

  • : Островенко Ксенія Володимирівна
  • : педагог-організатор
  • : Велетенська ЗОШ І-ІІІ ступенів
  • Дуель-шоу Дівчата чи хлопці
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Запекла боротьба між дівчатами та хлопцями має досить складні та водночас веселі і цікаві завдання. Але найголовніше не те, хто переможе, а гарно та весело провести час разом та отримати задоволення від гри. Дякую.

  2. Дуель -шоу на зразок телепередачі “Хто зверху” – цікавий та незвичний захід. Вчителька підібрала гарні завдання. Головне, що дітям весело на таких змаганнях!

  3. Гарний сценарії, динамічний, яскравий, сучасний. Активізує пізнавальну діяльність школярів, навчить працювати у команді. Підійде для проведенні різноманітних позакласних заходів, як для”8 березня” так і “Дня захисника Вітчизни”. Дякую автору 🙂

  4. Цікава сучасна форма роботи- дуель. Різноманітні завдання створюють атмосферу творчого підходу до вирішення життєвих ситуацій. Учні удосконалюють вміння працювати в команді. Дякую за креатив!!!

  5. Ксенія Володимирівна продумала нестандартну форму проведення змагань. Дуель між командами хлопчиків та дівчаток урізноманітнена цікавими завданнями, запитаннями, вікторинами. В реальності, я впевнена, цей захід пройде відмінно!