super@urok-ua.com

Конспект уроку з фізики за новою програмою “Агрегатні стани речовини. Кристалічні та аморфні тіла. Наноматеріали”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з фізики за новою програмою “Агрегатні стани речовини. Кристалічні та аморфні тіла. Наноматеріали&#...
Посада: Вчитель фізики
Місце роботи: Олександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Снігурівської районної ради Миколаївської області

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Планування інтерактивного уроку — зовсім не проста справа. На такому уроці важливо не тільки сприяти вивченню теми згідно з програмою, а й виділити час для того, щоб учні могли виявити свої творчі здібності й висловити свої ідеї. Дуже важливою є постійна підтримка вчителем розвитку класного колективу, його здатності до співпраці, налагодження позитивних особистісних стосунків між усіма учнями.

Щоб одержати максимум від інтерактивного навчання, учні й учитель повинні бути проінформовані про ті ресурси, які є в класі. У реальному світі для нас виявляються корисними таланти інших людей, і ми допомагаємо тим, кому потрібна наша допомога. Клас є чудовою лабораторією, де можна набути цих навичок. Планування інтерактивного уроку вимагає більше зусиль, ніж планування звичайних традиційних уроків, оскільки в цьому випадку необхідно не просто з’ясувати для себе сторінки підручника, які будуть пройдені на уроці, або зміст лекції, що буде прочитана.

Замість цього треба спланувати, як буде координуватись діяльність одразу багатьох учнів. А це означає, що необхідно продумати, що ми намагаємося досягти за допомогою цього уроку і що учні мають робити, щоб отримати від цього уроку максимальну користь.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Вода -сама цікава та жива рідина у всесвіті !Тому мені сподобалась тема та сучасний підхід до викладення теми. Дана розробка відповідає високому методичному рівні.

  2. Мені теж сподобався конспект уроку. Чіткий, зрозумілий, можна уявити картину роботи . Групова робота допомагає розв*язати проблемні питання. Урок нараховує в собі різні види робіт , методи навчання пробуджують пізнавальний інтерес.

  3. Особисто мені урок сподобався. Авторка використала багато цікавих фактів. Весь клас залучений до експерементів та дослідів. На уроці розглянуто багато цікавих питань. Вважаю, що дана розробка відповідає високому методичному рівню. Спасибі Раїсі Василівні!

  4. Анотація написана абстрактно, не повязана з уроком. Актуалізація знань, мотивація не відповідають темі і меті уроку. Необхідно було згадати все, що було вивчено про агрегатні стани на уроках природознавства. Автор включила до уроку багато непотрібних фактів про воду, повязавши лише з нею агрегатні стани. Тому перехід до плазми, кристалічних і аморфних тіл нелогічний. Не зрозуміло, де групи під час звіту взяли інформацію про властивості кристалічних і аморфних тіл, наноматеріали, графен і нанотрубку. Адже після проведення дослідів такі факти не встановиш. Питання для підбиття підсумків уроку підібрані вдало.