Конспект уроку з географії на тему “ВПЛИВ ПОГОДНО-КЛІМАТИЧНИХ УМОВ НА ЗДОРОВ’Я І ГОСПОДАРСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ ЛЮДИНИ. ОХОРОНА АТМОСФЕРНОГО ПОВІТРЯ. КЛІМАТИЧНІ ОСОБЛИВОСТІ СВОЄЇ МІСЦЕВОСТІ”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з географії на тему “ВПЛИВ ПОГОДНО-КЛІМАТИЧНИХ УМОВ НА ЗДОРОВ’Я І ГОСПОДАРСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ ЛЮД...
Посада: учитель географії
Місце роботи: Харківська СШ №155

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Урок створено для вчителів географії, як альтернатива існуючим, вже опублікованим, урокам з даної теми. Доповнює урок презентація, яка урізноманітнить і покращить сприйняття даного матеріалу учнями.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
5
(1)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Всім відомо, що зміни погоди впливають не лише на господарську діяльність, а й на здоров’я людини: погіршується загальний стан, з’являється головний біль, ниють суглоби, давить серце. Про все це нашій увазі презентація, в якій розглянуто як саме впливає погода на здоров’я людини. Дякую.

  2. Інтерактивні методичні прийоми впливають на результативність уроку. Учні, гадаю, із задоволенням виконували різні завдання, пізнавали багато корисного, необхідного для життя. Сподобалось планування різних видів діяльності.