mail@urok-ua.com

Конспект уроку природознавства з теми: “Степ. Охорона степів. Господарська діяльність людини у зоні степу”

Урок-подорож, на якому учні відправляються в географічну експедицію, де здобувають знання про степ, використовуючи різні джерела інформації. Повернувшись з експедиції, вони презентують власні відповіді перед класом. Учитель доповнює й уточнює відповіді дітей, використовуючи презентацію.

Вікно перегляду документа

  • : Мазна Алла Олексіївна
  • : вчитель початкових класів
  • : Сумська ЗОШ №23, м.Суми, Сумської обл.
  • Конспект уроку природознавства
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Алло Олексіївно! Географічна експедиція – це чудовий задум, який Ви вміло реалізували на уроці природознавства. Солідна перевірка знань, вмінь та навичок, отриманих на попередніх уроках: бліцопитування, робота з картками. Дякую за методичні рекомендації щодо застосування прийому “географічна експедиція” – з конспекту можу зробити висновок про величезну організаторську роботу по підготовці та безпосередній діяльності учнів у групах під час уроку. Часові обмеження – це дієвий засіб для самоорганізації кожного. Обширна перевірка набутих знань на уроці – все це показує насичений, динамічний урок вчителя-майстра. Дякую і бажаю успіхів!

  2. Урок пізнавальний, насичений різними інтерактивними вправами, прийомами. Особливо сподобався прийом “Географічна експедиція”, де учні співпрацюють в групі, гра “Швидка відповідь”.Метод “Кубування” логічно завершує урок.