super@urok-ua.com

Конспект уроку з художньої праці у 4 класі “В бабусиному дворі як у віночку”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з художньої праці у 4 класі “В бабусиному дворі як у віночку”
Посада: Вчитель початкових класів
Місце роботи: Зеленодольська ЗШ І-ІІІ ст. №2

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Вікно перегляду документа
Короткий опис документу

Документ є план-конспектом уроку з художньої праці в 4-Б класі загальноосвітньої школи №2 м. Зеленодольська, підготовленим вчителем Тетяною Володимирівною Мартьяновою.

Тема уроку: “Художні техніки декоративного й ужиткового мистецтва”. Учні мають створити колективну композицію “В бабусиному дворі як у віночку”, що є частиною серії “Мій рідний край”.

Мета: розвиток художньо-естетичних здібностей, фантазії, вміння працювати в групах, виховання національної свідомості та любові до рідного краю.

  1. Підготовка робочих місць: поділ дітей на групи.
  2. Організаційний момент: привітання та вступне слово вчителя про значення Батьківщини.
  3. Повідомлення теми і мети уроку: створення емоційного настрою, обговорення асоціацій з бабусиним двором та села.
  4. Групова робота: поділ класу на 5 майстерень, де учні працюють з різними техніками, такими як витинанка, паперопластика, живопис тощо.
  5. Заключне слово вчителя: виховання гордості за українську спадщину.
  6. Оцінювання учнів та підсумок уроку: вручення подарунків та прибирання робочих місць.
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Колективна творча справа згуртовує учнівський колектив. На уроці виховується і любов до рідного краю.На занятті взаємодіють п’ять майстерень. Емоційний стан забезпечують вірші та музичні твори.

  2. Учні співпрацюють в групі, об*єднавшись за кольором квітів.Кожна група-майстерня працює з різною технікою виконання.Фото допомагає побачити творчу роботу учнів та оцінити їх старанність.Вчитель ставить за мету виховувати любов до свого краю.

  3. Урок базується на практичній діяльності учнів. Цінно те, що в результаті діяльності окремих груп з’вляється колективна робота у нетрадиційній техніці, що поєднала у собі добре знайомі учням види робіт. Дякую.