mail@urok-ua.com

Конспект уроку з інформатики для 2-го класу на тему: “Інформація. Інформаційні процеси”

Конспект уроку з інформатики для 2-го класу на тему: “Інформація. Інформаційні процеси”

 Мета:
навчальна: ознайомити учнів з основними інформаційними процесами, формувати навички роботи з мишею;
розвиваюча: розвивати логічне мислення, кмітливість, уяву;  виховна: виховувати любов до мистецтва та культуру навчальної праці при роботі з комп’ютером.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Хороший урок. У конспекті порушені всі важливі аспекти, які потрібні. Така форма занять, підвищує інтерес до предмета. Думаю, те що вивчається з цікавістю і запам’ятається на більш довгий час.

  2. Структура відповідала темі і меті уроку. Всі етапи йшли послідовно, заздалегідь було передбачено їх тривалість. Використовувалися різні форми роботи: індивідуальна, групова, практична, а також методи: пояснення, бесіда, робота з картками, практична робота за комп’ютером. Всі ці методи відповідали змісту навчального матеріалу, меті та завданням уроку.

  3. Урок інформатики цікавий та несподіваний за наповненістю, чіткий за структурою, всі блоки логічно пов’язані, методично правильно оформлений. Гарно продумана розминка, на доступному рівні подано пояснення нового матеріалу, повторення правил ТБ у вигляді віршованої фізкультхвилинки нестандартно і яскраво. Все подобається, дякую за розробку та ідеї. П.С.: із документу не працюють посилання на презентації на кросворд.

  4. Вчитель розпочинає урок з розминки, обирає віршовану форми проведення бесіди з техніки безпеки та влаштовує гру “Вірю – не вірю”, яку можна запозичити для використання на практиці колегам. Присутні ,такі необхідні ,вправи для очей.