super@urok-ua.com

Конспект уроку з компаративним аналізом “Тіні забутих предків М.Коцюбинського та В. Шекспіра “Ромео та Джульєтта””

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з компаративним аналізом “Тіні забутих предків М.Коцюбинського та В. Шекспіра “Ромео та Джуль...
Посада: викладач української мови та літератури
Місце роботи: Державний навчальний заклад "Білицький професійний ліцей"

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Конспект уроку з компаративним аналізом “Тіні забутих предків М.Коцюбинського та В. Шекспіра “Ромео та Джульєтта””
Компаратвний аналіз уроку як засіб розвитку творчих здібностей учнів ПТНЗ на уроках літератури
Постановка проблеми. Останнім часом спостерігаємо не тільки невміння сучасних учнів орієнтуватися в реаліях і перспективах культурної соціодинаміки, але й труднощі, що виникають у них під час застосування метатексту (контексту світової літератури – від рідної української до зарубіжної).
Сучасне суспільство ж в умовах глобалізації (єдності світу) вимагає від нинішньої освіти формування особистості, яка усвідомлює свою належність до рідного народу, сучасної європейської цивілізації, світу та орієнтується в реальному і майбутньому культурному розвитку соціуму.
Тому актуальності набуває питання не просто культури учнів, а полікультурної компетентності як однієї з ключових життєвих компетентностей, що полягає, по-перше, в оволодінні учнями досягненнями культури, по-друге, у розумінні та повазі до людей інших національностей, релігій, уподобань і соціального становища .

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Яка ви молодець! Таких вдалих робіт з компаративного аналізу я ще не зустрічала. Модулі – це не нове, але у вас це так гарно викладено і вийшло по-новому, свіжо. Ніби нічого такого на уроці немає, та це урок справжнього майстра. Дякую вам.

  2. Вікторія Іванівна дбає про розвиток творчих здібностей учнів на своїх уроках.Приємно здивувала модульна система опрацювання творів.Збереження здоров’я на уроці доводить оздоровча хвилинка для очей.

  3. Компаратвний аналіз – це метод розвитку творчих здібностей школярів, метод дослідження, пошуку. Кожна людина повинна вміти ясно та чітко формувати, висловлювати свою думку, а це неможливо без володіння аналізом , без порівнянь. Сподобалося використання проблемних питань,дискусія. Даний вид аналізу літературного твору необхідно використовувати кожному вчителю. Дякую за ідеї !

  4. Цікаве порівняння двох “вічних” творів про кохання в царині літературного дослідження – компаративістиці. Вдало розділена робота для аналізу між групами, щоб більш детально охарактеризувати особливості створення творів, сюжетно-композиційні особливості, жанр, мову, літературні реципієнти різних ментальних етносів.