mail@urok-ua.com

Конспект уроку з корекції розвитку для 1 класу на тему: “Що ви знаєте про рослини? Розмаїття рослин”

Уроки корекції розвитку необхідні у спеціальних школах. Якщо вчасно і якісно не коригувати порушення розвитку дітей, то вони спостерігатимуться упродовж усього життя. Гра та спілкування спонукали дітей до позитивного емоційного ставлення до об’єктів і явищ навколишньої дійсності.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Дуже значна робота : і репліки вчителя, і очікувані відповіді учнів. Все продумано. Заняття насичене інтерактивними вправами, що спонукатиме до активної діяльності. Дякую!

  2. Корекційні заняття сьогодні на часі. Учитель використовує інтерактивне навчання як форму організації пізнавальної діяльності. Урок насичений різноманітними завданнями . Ігрові вправи активізують навчальний процес. Дякую.

  3. Навчальний процес повинен постійно стимулювати й заохочувати творчу особистість, самостійну навчально-пізнавальну діяльність всіх і кожного, спонукати дітей до співтворчості, співробітництва з учителем.
    Тетяна Іванівна змогла поєднати на одному уроці різні види роботи і залучити учнів до досягнення поставленої мети.

  4. Детально, докладно описано форми та методи роботи під час корекційного заняття. Доречно і в достатній кількості передбачено застосування інтерактивних вправ. Досконало продумано прописано репліки вчителя і очікувані відповіді учнів.