mail@urok-ua.com

Конспект уроку з природознавства для 1 класу на тему “Дерева, кущі, трав’янисті рослини. Упізнавання дерев, кущів, трав за наочністю”

Урок з природознавства для 1 класу згідно з програмою знайомить дітей з класифікацією рослин. Вчить учнів порівнювати та розрізняти рослини. Виховує любов до природи, бажанняохороняти її.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Поставленої мета уроку ви точно досягли. Чітко, грамотно, послідовно і цікаво представлено етапи. Використовується великий цікавий матеріал; застосовуються різні методи і форми. Спасибі.

  2. Урок майстерно логічно вибудуваний, ускладнюючий хід завдань захоплює. Цікаві коментарі вчителя спонукають запам’ятовувати і діяти. Багата наочність сприяє кращому засвоєнню теми, зокрема назв дерев і кущів. Вдало підібрана і використана казка “Суперечка на галявині”. Проте учням не надається можливість говорити на уроці, ділитися своїми враженнями, думками.Благодатний матеріал уроку міг би сприяти розвиткові описового мовлення. також необхідно було б більше звернути уваги на словникову роботу: такі слова як “лісовичок”, “натхнення” потрібно дещо обіграти і розкрити їх зміст для всх учнів класу. Та такі зауваження не є суттєвими, а загалом урок цікавий, змістовний, науково інформативний. Дякую!