mail@urok-ua.com

Конспект уроку з природознавства для 1 класу на тему “Дерева, кущі, трав’янисті рослини. Упізнавання дерев, кущів, трав за наочністю”

Урок з природознавства для 1 класу згідно з програмою знайомить дітей з класифікацією рослин. Вчить учнів порівнювати та розрізняти рослини. Виховує любов до природи, бажанняохороняти її.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
372

2 коментарі

  1. Поставленої мета уроку ви точно досягли. Чітко, грамотно, послідовно і цікаво представлено етапи. Використовується великий цікавий матеріал; застосовуються різні методи і форми. Спасибі.

  2. Урок майстерно логічно вибудуваний, ускладнюючий хід завдань захоплює. Цікаві коментарі вчителя спонукають запам’ятовувати і діяти. Багата наочність сприяє кращому засвоєнню теми, зокрема назв дерев і кущів. Вдало підібрана і використана казка “Суперечка на галявині”. Проте учням не надається можливість говорити на уроці, ділитися своїми враженнями, думками.Благодатний матеріал уроку міг би сприяти розвиткові описового мовлення. також необхідно було б більше звернути уваги на словникову роботу: такі слова як “лісовичок”, “натхнення” потрібно дещо обіграти і розкрити їх зміст для всх учнів класу. Та такі зауваження не є суттєвими, а загалом урок цікавий, змістовний, науково інформативний. Дякую!