mail@urok-ua.com

Конспект уроку з природознавства у 2 класі на тему “Якими бувають дерева, кущі, трав’янисті рослини”

Дидактичний, роздатковий матеріал та цікаві завдання допоможуть сформувати в учнів уявлення про класифікацію рослин за формою стебла, ознайомити з особливостями однорічних, дворічних та багаторічних рослин; навчати розрізняти їх; розвивати мислення, спостережливість, уміння встановлювати причинно-наслідкові зв’язки в природі; виховувати бережливе ставлення до природи, уміння уважно слухати.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Презентація до уроку

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
674

2 коментарі

  1. Використання комп’ютерної презентації в навчанні зацікавить учнів і забезпечить набагато краще засвоєння матеріалу. В презентації розкрито такі питання: класифікація рослин, однорічні, дворічні та багаторічні рослини, загадки про рослини, тести з адвома варіантами. Презентація значно полегшить роботу вчителя.

  2. Використання інтерактивних вправ при вивченні нового матеріалу сприяє кращому засвоєнню матеріалу. Пані Наталія створила дуже вдалу презентацію (яскрава, не перевантажена зайвою інформацією і в той же час має цікаві види роботи). Після таких уроків діти будуть бережно відноситися до оточуючого середовища. Дякую!