super@urok-ua.com

Дослідницька проектна робота на тему: Принципи та прийоми розміщення кімнатних рослин. Вигонка цибулинних та інших рослин в приміщенні школи

Автор матеріалу: Дослідницька проектна робота на тему: Принципи та прийоми розміщення кімнатних рослин. Вигонка цибулинних та інших росли...

Коли за вікнами ще йде сніг і від похмурого неба віє холодом, подарувати тепло близьким і висвітлити радістю похмурі дні допоможе вигонка цибулинних рослин. Зробити це зовсім нескладно, однак, слід врахувати кілька важливих моментів.
Приготування до вигонки цибулинних рослин у домашніх умовах починаються ще влітку. Виконання простих правил, створять сприятливі умови для подальшого цвітіння.
В умовах постійного зростання міст і сіл, промислових об’єктів, людина перебуває в оточенні зі скла, залізобетону і синтетичних матеріалів протягом багатьох годин, роль живих кімнатних рослин в інтер’єрі дуже багато важить. Рослини красою форм, приємним запахом допомагають впоратися з поганим настроєм або стресовим станом; створюють ілюзію контактів з природою. Найбільш важливими функціями рослин є санітарна і гігієнічна.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Добрий вечір!Я не можу знайти свій сертифікат. Барвінський Кирило Сергійович