super@urok-ua.com

Конспект уроку з літературного читання 2 клас “Дмитро Білоус “Злитки золоті”, “Зарубай на носі”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з літературного читання 2 клас “Дмитро Білоус “Злитки золоті”, “Зарубай на носі&#...
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Сумський навчально виховний комплекс "Загальноосвітня школа I ступеня – дошкільний навчальний заклад №42"

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

В конспекти використані різні ігрові форми роботи щодо читання тексту учнями. Містить цікавий фразеологічний матеріал, для закріплення тем з української мови. В доступній формі розігрується вірш Дмитра Білоуса “Злитки золоті”. Підібрані анаграми на засвоєння назв частин мови. До уроку розроблено презентацію, яку можна використовувати цілий урок, або як частинУ на мовну розминку, ознайомлення з поетом, пояснення фразеологічних виразів.

Вікно перегляду документа

Презентація

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Урок літературного читання в 2 класі, на якому Оксана Анатоліївна втілює такі форми навчальної роботи учнів: ігри, подорож веселим автобусом, розігрування вірша, робота в групах – це цікаві методи роботи на уроці читання. Дякую.

  2. Усі завдання,ігрові вправи вчитель спланувала так, щоб учні поринули в ліричну атмосферу поезій Д.Білоуса. Сподобалася системна робота над словом та аналізом ліричного твору поета. Урок цікавий, з елементами гри та виховує любов до рідної мови. Дякую

  3. Урок гарний, для себе можна взяти чимало цікавого та корисного, на мою думку. Подобається робота з фразеологізмами, розігрування учнями продовження вірша. Літературне читання поєднується з мовними знаннями. Дякую.

  4. В матеріалі представлено цікавий урок з використанням ігрових форм роботи, що забезпечить підвищення учнівського інтересу до навчальної діяльності. Корисними є ігри “Дзига”, “Коли так говорять”, а “Анаграма” гарно посприяла розвиткові кмітливості в учнів. Вдало використані фразеологізми. Дякую!