mail@urok-ua.com

Конспект уроку з літературного читання 3 клас по темі: «Коли твір розкриває свої таємниці» Дмитро Павличко «Вітряк»

Матеріал даного уроку допомагає учням проникнутися поетичним словом Дмитра Павличка.Ознайомити дітей із життєвим та творчим шляхом поета.Дати можливість пройнятися його душевною лірикою, яка звучить в піснях..Розвиває уяву,мовлення, бажання творити добро.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Вважаю, що багато часу було витрачено на актуалізацію опорних знань. Мета уроку реалізована не зовсім повністю. Відсутні підсумки уроку. Презентація не додана, тому не можна говорити про її роль (в конспекті про це теж не сказано). Вибачте, якщо не згодні зі мною.

  2. Повністю погоджуюсь із попередніми коментарями. Робота гарна та змістовна. Мені дуже сподобалась релаксація, думаю, що учням також. Ігрові форми роботи теж мають свої плюси. Дякую!

  3. Ефективність навчання залежить від вибору вдалих форм організації навчальної діяльності учнів. Вчитель правильно обирає форми, методи, тому урок , гадаю, вдався. Інтерактивні вправи сприяють розвитку критичного мислення.

  4. Бачу той приклад, коли вчитель вдало розкриває свої таємниці. Цей урок дуже цікавий та насичений різними методами та прийомами роботи. Тут усе на своїх місцях. Одна форма роботи змінює іншу, що й активізує роботу класу та забезпечує хороший результат. Навіть не можу передати свого захоплення такою розробкою – справжньою знахідкою на цьому сайті. Бажаю якнайбільше таких гарних напрацювань. Дякую!