mail@urok-ua.com

Презентація до уроку з літературного читання у 2 класі на тему “Гумористичний твір. Ігор Січовик “Хитра Киця”

Презентація допомагає учням ознайомитися із творчістю Ігоря Січовика, його збірками та підручниками. Вірш “Хитра Киця” великий за обсягом, дітям важко сприйняти весь зміст, звернути увагу на тонкощі гумористичного твору. В цьому допомогли слайди із презентації.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Презентація, звичайно, дає уявлення про проведений урок. Але тридцять сім слайдів — це багато! Не зовсім коректний текстовий матеріал на слайдах №№3, 14, 30. Художньо-естетичний фон теж потребує доопрацювання. Дякую.

  2. Видно, що Наталя Василівна у своїй роботі застосовує інформаційно- комунікаційні технології. Щоб зацікавити дітей, вчитель створює анімаційні слайди, які подають інформаційний матеріал, сприяють творчій атмосфері , розвивають різні види пам’яті, увагу, мислення. І я переконана , що було б важко реалізувати всі завдання уроку без презентації. Дякую.Успіхів!

  3. На своїх уроках Наталія Василівна практикує застосування інноваційних технологій, використовує слайдову презентацію для пояснення нового матеріалу. Дібрані вправи сприяють розвитку пізнавальної діяльності та формують компетентну особистість.

  4. Урок за поданою презентацією має бути цікавим, адже вчителька не лише “розкриває” зміст вірша, а й знайомить учнів з творчим доробком прета, при цьому спонукає дітей відчути себе маленькими поетами, підбираючи відповідного плану завдання, типу “добери риму” та інші.

  5. Однією із вимог до сучасного уроку є використання ІКТ. І Ваш урок, Наталіє Василівно, підлягає під цю вимогу, бо презентація є хорошим доповненням до нього. Бажаю Вам творчого натхнення!