Конспект уроку-творчості з образотворчого мистецтва для 2 класу “Розвиток уяви. Плямографія. “Хитра пляма””

Урок-творчості з образотворчого мистецтва спрямований на розвиток образного мислення, емоційної чутливості, уяви, уміння імпровізувати, спостерігати; розширює знання про гаму кольорів і вчить працювати в техниці “плямографії” різними способами. Вважаю, що буде цікавим як для вчителів, так і для учнів.
Вікно перегляду документа
- : Югова Наталя Іванівна
- : вчитель початкових класів
- : Скадовська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ступенів "Академія творчості"
- - Конспект уроку-творчості з образотворчого мистецтва для 2 класу «Розвиток уяви. Плямографія. «Хитра пляма»»
- : woman
- : 1
Сучасний, творчий урок. Вчитель сприяє розвитку уяви дітей , обираючи техніку “плямографія”. Фото доводять проведення уроку, дають можливість здійснити віртуальну мандрівку до класу, відчути позитивні емоції. Дякую.
Які “чудові” плями! Креатив! (в додатку до уроку). Видно, що мета і завдання уроку виконані на сто відсотків за результатами праці на уроці. “Плямографія” засвоєна. Молодці і вчителька, і діти!