super@urok-ua.com

Конспект уроку з літературного читання. 2 клас. Тема: Весняні дива. В. Чухліб “Повінь”.

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з літературного читання. 2 клас. Тема: Весняні дива. В. Чухліб “Повінь”.
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Вікно перегляду документа
Короткий опис документу

Документ описує план уроку літературного читання для 2 класу на тему “Весняні дива”, де обрано оповідання В. Чухліба “Повінь”.

Мета: Вдосконалення виразного читання та навичок орієнтування в тексті, збагачення словникового запасу, розвиток пам’яті та творчої уяви, фантазії, виховання спостережливості й любові до природи.

Обладнання: Складові таблиці, картки, малюнки, карта України.

  1. Організаційний момент: привітання та підготовка.
  2. Мовна розминка з фонетичною зарядкою та конкурсом читача скоромовок.
  3. Повторення вивченого на попередньому уроці.
  4. Галявина відпочинку: фізкультхвилинка.
  5. Відгадай-но: загадки про зайців.
  6. Приказкова станція: складання прислів’їв.
  7. Вивчення нових знань про природне явище – повінь.

Урок спрямований на активне залучення учнів через інтерактивні завдання та тему природи.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Як кажуть, робочий урок. Мета сформульована загальними фразами. Обладнання найпростіше, але навіть не всі предмети використані. На мою думку, недоречним було проведення конкурсу “Кращий читач скоромовки” (як підведені підсумки?). У конспекті окремі завдання названі “станціями”, це штучно , бо не сказано про якусь літературну мандрівку. Вибачте.

  2. Дякую за цікавий урок! Ваш урок спланований правильно, ви використовуєте різні види діяльності. Вміння зацікавити і захопити дітей читанням дуже важливо для педагога, думаю Ви впоралися і Ваші діти стануть справжніми цінителями і літератури.

  3. Учні подорожують , опрацьовуючи новий текст на уроці, кожна станція несе свої завдання та знання.Вчитель використовує інтерактивні методи та прийоми, присутня ігрова діяльність. Домашнє завдання диференційоване.