mail@urok-ua.com

Презентація “Весняні зміни в природі”

Презентація “Весняні зміни в природі” містить інформацію про зміни в живій та неживій природі, що відбуваються навесні, життя тварин та рослин весняної пори. Цікавими для дітей будуть загадки про весну та весняні місяці.

Презентація ілюстрована багатим зображувальним матеріалом, що допоможе дітям сформувати уявлення про природні явища, рослинний та тваринний світ навесні.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Презентація “Весняні зміни в природі” сприяє поглибленню знань учнів про зміни в живій та неживій природі навесні. Також школярі поглиблять знання про необхідність збереження живої природи, про дбайливе ставлення до неї. Презентація допоможе зробити урок цікавим та насиченим. Дякую.

  2. Думаю, що саме завдяки такій методиці вчителя можна зацікавити учнів, які ще з більшим бажанням будуть спостерігати за весняними змінами у природі. Зображення природи просто вражають. Дякую!

  3. Вчитель гарно попрацював над оформленням презентації. Такий ілюстративний матеріал та загадки про весняну природу зацікавлять учнів та будуть дуже ефективними у використанні. Картини природи красиві, яскраві, надихають на позитивне сприйняття усіх природніх змін. Дякую.