mail@urok-ua.com

Конспект уроку з природознавства для 2 класу “Весна та її ознаки. Весняні місяці”

Конспект уроку з природознавства на тему “Весна та її ознаки. Весняні місяці” для учнів 2 класу містить різні форми роботи, методи і прийоми: робота в групах, в парах, метод “прес”.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Презентація до уроку

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Урок цікавий, вдало поєднаний з презентацією, містить відеоматеріал . В ролі організатора уроку – мудра сова, що дає можливість дітям поринути у казку. Вчитель пропонує групову роботу та роботу у парах, що , на мою думку, об’єднує учнів, виховує взаємоповагу та взаєморозуміння, а також стимулює дружні відносини в класі.Дякую.

  2. Наталю Олексіївно! Вам личить тема “Весна”, бо саме з таким поняттям асоціюється мені Ваш образ. Щодо представленої роботи, вона заслуговує на увагу. Достатня кількість пізнавально-розвивальних завдань. Презентація гармонійно доповнює конспект, при цьому хочу відмітити естетичне оформлення, приємну колірну гамму, методично виважене оформлення слайдів. Дякую і бажаю успіхів!

  3. Для передбачення вчитель використовує відео, пізнавальною є робота в групах, рефлексія проводиться із застосуванням методу “Незавершене речення”. Загалом, урок результативний, враховуються загальні вимоги до виховання і розвитку молодших школярів.