mail@urok-ua.com

Конспект уроку з природознавства для 2 класу по темі “Осінь.Осінні місяці”

В даному конспекті підібрано цікавий матеріал для сучасного уроку з другокласниками. До того ж, різноманітні форми роботи не змусять учнів бути пасивними на уроці.

Конспект уроку

Закрити

Вступіть до нашої спільноти на Facebook

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
320

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

  1. Урок розпочинається з постановки проблеми, яка налаштовує на пошукову роботу. Використовуючи сучасні методи та прийоми навчання , вчитель досягне мети уроку, а учні якісно засвоять матеріал.Присутній міжпредметний зв*язок. Дякую.

  2. На уроці , окрім предметних компетентностей , формуються і ключові, які вчитель визначила ще на початку уроку. Усі завдання, вправи, фізкультхвилинка обєднанні осінньою тематикою. Учнів вчать критично мислити. Сподобалась рефлексія.Дякую.

  3. Можна твердо казати, що урок сучасний та інноваційний. Вчитель ставить перед учнями проблему і шукає шляхи розв’язання її. Помітно інтеграцію з навчальними предметами ( музичне мистецтво, українська мова і література). Молодчинка!

  4. У автора публікації варто повчитися формулювати мету уроку в аспекті розвитку ключових компетентностей учні у сучасній школі. Варті уваги форми роботи під час реалізації мети.