mail@urok-ua.com

Конспект інтегрованого уроку з природознавства та літературного читання у 2 класі “Осінь щедра, осінь золотава”

На уроках української мови, позакласного читання, розвитку зв’язного мовлення, природознавства через мовний матеріал, поезію формується учнівська свідомість школярів. Своїм учням намагаюсь завжди говорити: не щукайте дивного неповторного далеко, умійте побачити його поряд.
Прагну створити під час навчання всі умови для того, щоб розкривались природні задатки, формувались здібності моїх учнів, розкривався їх творчий потенціал.
Для повторення і узагальнення основних граматичних і фонетичних понять, також для удосконалення навички зв’язного усного та писемного мовлення пропоную зразки розроблених мною матеріала до уроку мислення та дидактичний матеріал з української мови ( за творами В.О.Сухомлинського)

Конспект уроку

Додаток

Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
511

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Сама люблю інтегровані уроки і моїм учням дуже подобаються. Вашу розробку читала з задоволенням. Вчитель використовує різні методи, прийоми роботи, активізуючи пізнавальну активність дітей. На уроці створені умови для виховання культури спілкування. Величезна робота проведена педагогом!

  2. Вчителька впроваджує спадщину Сухомлинського на практиці. Уроки мислення дуже необхідні для розвитку дитини. Завдання спонукають до творчості, пробуджують думку. Корисними для уроку є спостереження за природою.

  3. Дуже сподобалась розробка уроку. Насичено, різнобарвно і активно, як і сама осінь. Спостереження, власні дитячі припущення і висновки, аналіз – розвиток критичного мислення -саме те, що даєтьмя учням не дуже просто. Нехай вам і надалі все вдається.)