mail@urok-ua.com

Виховний захід у 6-А класі «Осінь золотава»

Метою запропонованого виховного заходу є виховання патріотичного почуття: любові до рідної землі, народу, його традицій, до рідної мови. Діти вчаться бачити прекрасне в світі, спостерігати за красою навколишнього світу, виявляють інтерес до творчості, відчувають відповідальність за доручену справу.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(4 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
79

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. “Осінь все розфарбувала, осінь всіх обдарувала…” Думаю, що осіннє свято пройшло дуже гарно і учні віддячили осінній порі своїми віршами , піснями тощо.

  2. Дуже доречною є висвітлення матеріалу про пісні осіннього циклу. Такий захід є змістовним та насиченим. Подобається те, що одна форма роботи змінює іншу, тому свято має бути веселим та цікавим. Дякую!

  3. Свято осені – це один з найцікавіших свят. Це веселе і воістину народне свято.У сучасні дні втрачається зв’язок з історією свят. Тому зміст матеріалу до даного заходу побудовано таким чином, щоб викликати інтерес до історії, культури і традицій українського народу. Даний захід сприяє згуртуванню учнів в класі.Змістовний момент, організація, форма і методи заходу забезпечували комплексність поставлених завдань і їх взаємозв’язок. Головними були виховні завдання, адже саме при їх виконанні реалізуються повною мірою і навчальні, і розвиваючі завдання.

  4. Виховний захід прищеплює любов до народних традицій, розвиває творчі здібності учнів. Традиційно свято проходить з використанням прозової, віршованої інформації, пісень, танців, гри. Учні також дізнаються про християнські осінні свята.