mail@urok-ua.com

Виховний захід у 6-А класі «Осінь золотава»

Метою запропонованого виховного заходу є виховання патріотичного почуття: любові до рідної землі, народу, його традицій, до рідної мови. Діти вчаться бачити прекрасне в світі, спостерігати за красою навколишнього світу, виявляють інтерес до творчості, відчувають відповідальність за доручену справу.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. “Осінь все розфарбувала, осінь всіх обдарувала…” Думаю, що осіннє свято пройшло дуже гарно і учні віддячили осінній порі своїми віршами , піснями тощо.

  2. Дуже доречною є висвітлення матеріалу про пісні осіннього циклу. Такий захід є змістовним та насиченим. Подобається те, що одна форма роботи змінює іншу, тому свято має бути веселим та цікавим. Дякую!

  3. Свято осені – це один з найцікавіших свят. Це веселе і воістину народне свято.У сучасні дні втрачається зв’язок з історією свят. Тому зміст матеріалу до даного заходу побудовано таким чином, щоб викликати інтерес до історії, культури і традицій українського народу. Даний захід сприяє згуртуванню учнів в класі.Змістовний момент, організація, форма і методи заходу забезпечували комплексність поставлених завдань і їх взаємозв’язок. Головними були виховні завдання, адже саме при їх виконанні реалізуються повною мірою і навчальні, і розвиваючі завдання.

  4. Виховний захід прищеплює любов до народних традицій, розвиває творчі здібності учнів. Традиційно свято проходить з використанням прозової, віршованої інформації, пісень, танців, гри. Учні також дізнаються про християнські осінні свята.