mail@urok-ua.com

Виховний захід: “Осінь, до побачення і за все спасибі”

Даний виховний захід рекомендується для проведення в позаурочний час в початковій школі та групі продовженого дня, для формування естетичного смаку.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Виховний захід представлено цікаво – у формі театралізованого дійства. Також включає віршики та пісні на осінню тематику, загадки, танець. Багато дійових героїв, що дасть можливість всім учням взяти активну участь у святі. Дякую!

  2. Мабуть дуже хороший виховний захід відбувся у вашій школі. Читаючи, я уявляла дітей в костюмах осені та місяців осені, а пташечки-діти: сорока, ворона, горобчики, синички виконують ролі в сценці. Чудово!

  3. Як осінь приносить нам свої плоди, так і ви свою плідну працю – розроблений чудовий виховний захід. Сподобалося, що він повністю у віршованому вигляді. Чудово, якщо діти справді будуть і костюмах їхніх ролей. Колоритний захід!

  4. Ваш захід навчає бачити красу рідного краю, милуватись її дарами; розвиває спостережливість, творчі здібності; виховує любов до навколишнього середовища. Добре, що підібрали загадки для гостей. Дякую!