Формування самосвідомості учнів пізнавально-розважальними засобами в умовах групи подовженого дня

Автор публікації
Автор матеріалу: Формування самосвідомості учнів пізнавально-розважальними засобами в умовах групи подовженого дня
Посада: вихователь ГПД
Місце роботи: Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №110

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Даний методичний посібник створений для формування самосвідомості учнів в умовах групи подовженого дня. Включає в себе дидактичні ігри для дітей шкільного віку, основна мета яких розвиток пізнавальної, емоційно-вольової сфер, формування вміння мислити самостійно, творчо, зосереджувати, розподіляти та переключати увагу, запам’ятовувати та відтворювати, знаходити нестандартні рішення. Використовують під час занять, самостійної діяльності та для урізноманітнення відпочинку.
Рекомендується для вихователів груп подовженого дня.Даний методичний посібник створений для формування самосвідомості учнів в умовах групи подовженого дня. Включає в себе дидактичні ігри для дітей шкільного віку, основна мета яких розвиток пізнавальної, емоційно-вольової сфер, формування вміння мислити самостійно, творчо, зосереджувати, розподіляти та переключати увагу, запам’ятовувати та відтворювати, знаходити нестандартні рішення. Використовують під час занять, самостійної діяльності та для урізноманітнення відпочинку.
Рекомендується для вихователів груп подовженого дня.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Матеріали з даного збірника можна взяти ,для проведення методичного об’єднання,: “Імідж вихователя ГПД”.Дякую за матеріал ,обов’язково по раджу його своїм вихователям ГПД