mail@urok-ua.com

Формування самосвідомості учнів пізнавально-розважальними засобами в умовах групи подовженого дня

Даний методичний посібник створений для формування самосвідомості учнів в умовах групи подовженого дня. Включає в себе дидактичні ігри для дітей шкільного віку, основна мета яких розвиток пізнавальної, емоційно-вольової сфер, формування вміння мислити самостійно, творчо, зосереджувати, розподіляти та переключати увагу, запам’ятовувати та відтворювати, знаходити нестандартні рішення. Використовують під час занять, самостійної діяльності та для урізноманітнення відпочинку.
Рекомендується для вихователів груп подовженого дня.Даний методичний посібник створений для формування самосвідомості учнів в умовах групи подовженого дня. Включає в себе дидактичні ігри для дітей шкільного віку, основна мета яких розвиток пізнавальної, емоційно-вольової сфер, формування вміння мислити самостійно, творчо, зосереджувати, розподіляти та переключати увагу, запам’ятовувати та відтворювати, знаходити нестандартні рішення. Використовують під час занять, самостійної діяльності та для урізноманітнення відпочинку.
Рекомендується для вихователів груп подовженого дня.

Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
79

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Матеріали з даного збірника можна взяти ,для проведення методичного об’єднання,: “Імідж вихователя ГПД”.Дякую за матеріал ,обов’язково по раджу його своїм вихователям ГПД