Конспект уроку з літературного читання для 2-го класу на тему: “Скринька українських народних казок. «Колобок». Герої казки. Поняття «Головний герой»”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з літературного читання для 2-го класу на тему: “Скринька українських народних казок. «Колобок». Ге...
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Кузьминецька ЗОШ І-ІІ ступенів

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Поглибити знання учнів про казку; продовжувати розвивати вміння аналізувати вчинки та поведінку героїв казки, визначати головного героя; удосконалювати техніку читання учнів; збагачувати активний словниковий запас; розвивати навички діалогічного та монологічного мовлення; виховувати любов до усної народної творчості.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Урок зацікавлюэ своэю різноманітністю. Мені публікація сподобалась. А театралізація – це великий плюс у розробці колеги. Дякую вчителю за хороший задум та креативність!

  2. Логічно побудований цікавий урок. Доречна яскрава презентація, що його супроводжує. Нічого зайвого. Мети досягнуто. Багато уваги приділяється розвитку навички читання, є театрелізація. Матеріали до уроку дуже сподобалися. Дякую.

  3. Цікавий урок-казка, урок-подорож. Протягом уроку діти осягнули великий обсяг матеріалу для вивчення. Простежується справжній професіоналізм вчителя. Але скоромовка для заучування складнувата.