super@urok-ua.com

Конспект уроку з літературного читання для 3 класу «Н.Забіла «Зірочки». Поглиблення уявлень про епітет. Вечір у поезії Н.Забіли.»

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з літературного читання для 3 класу «Н.Забіла «Зірочки». Поглиблення уявлень про епітет. Вечір у поезії Н...
Посада: Вчитель початкових класів
Місце роботи: Черганівська ЗОШ І-ІІ ступенів

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Вікно перегляду документа
Короткий опис документу

Тема: Н. Забіла “Зірочки”. Поглиблення уявлень про епітет. Вечір у поезії Н. Забіли.

Мета уроку:

  • Поглибити знання учнів про творчість Наталі Забіли.
  • Дати уявлення про епітети.
  • Розкрити майстерність поетеси у створенні образу вечора та зоряного неба.
  • Удосконалювати виразність і інтонацію читання.
  • Розвивати пізнавальні інтереси та вміння порівнювати.
  • Виховувати допитливість і любов до поетичного слова.

Обладнання: портрет Н. Забіли, зошит з літературного читання, малюнки із зображенням зірок, таблиці для розчитування, звукозапис пісні, кольоровий папір, ножиці, клей, картон темного кольору.

Хід уроку:

  1. Організаційний момент: створення позитивного настрою.
  2. Вправи на вдосконалення техніки читання: артикуляційна гімнастика, розчитування, робота над скоромовкою.
  3. Перевірка домашнього завдання: виразне читання вірша, гра “Вернісаж”.
  4. Повідомлення теми та мети уроку через загадку.
  5. Сприймання та засвоєння навчального матеріалу: розповідь про Н. Забілу, читання поезії, словникова робота.
  6. Фізкультхвилинка та гра “Рибки”.
  7. Бесіда за змістом прочитаного та пояснення епітетів.
  8. Закріплення матеріалу: порівняння висловів про сонце, робота в зошиті, творча майстерня з вирізання зірочок.
  9. Хвилинка рефлексії: слухання пісні.
  10. Підсумок уроку та гра “Закінчи речення”.
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Урок побудований методично правильно, відповідає темі, меті та віковим особливостям учнів. Вдалою вважаю рефлексію та колективну роботу над створенням зоряного неба. Але недостатньо опрацьовано поняття “епітет”. Дякую.

  2. Вчитель на уроці заохочує ініціативу кожного. Сподобались методичні прийоми під час роботи над віршованим твором. Учні створюють зоряне небо, хвилинка рефлексії пробуджує гарні почуття. Фото вдало доповнюють публікацію.

  3. Урок складений методично правильно. Вчитель досконало працює над артикуляційним апаратом учнів, над виразністю читання. Цікаво обіграна ідея зоряного неба, та ще й з хвилинкою рефлексії. Єдине зауваження -більше уваги потрібно приділити епітетам. Можливо залучити творчість діток, дібрати власні епітети. Дякую за урок.

  4. Вчитель гарно побудувала урок, який мені сподобався. Методи використано прості, але ефективні. Наявні ігрові методи. Дуже зацікавили вправи на вдосконалення техніки читання. Артикуляційна гімнастика вражає. Вчителем добре продумані питання до уроку. Сподобалась рефлексія. Вчитель також подає власні фото до уроку. Домашнє завдання під №2 (скласти казку про зоряне небо) вважаю трішки складним для учнів 3-го класу. Дякую!