Конспект уроку з літературного читання Григір Тютюнник “Ласочка”
Автор публікації

ПІБ автора: Бойко Ганна Володимирівна
Посада: вчитель початкових класівМісце роботи: Орлівський навчально-виховний комплекс
Наскільки корисна ця публікація?
Натисніть на зірочку, щоб оцінити!
Натисніть нижче, щоб побачити, які файли входять до цього архіву:
Вміст архіву:
- Документ.docx
- Презентація.pptx
Стенди для школи
та дитячого садка
та дитячого садка
ТАКОЖ ВАС МОЖУТЬ ЗАЦІКАВИТИ

Вчитель початкових класів Ситник Наталя Іванівна
Урок: Любов до природи з творами Г.ТютюнникаВиховання любові до природи через вивчення оповідання «Ласочка». Розвивайте читання, мовлення та емпатию до тварин на уроці літератури!

Вчителі початкових класів Приймак Вікторія Іванівна, Прокопчук Ганна Сергіївна
Інтегрований урок з літератури для 4 класуВивчайте оповідання «Ласочка» Григора Тютюнника та розвивайте виразне читання й зв'язне мовлення в дітей.

Вчитель початкових класів Мусатенко Вікторія Броніславівна
Урок читання: Григір Тютюнник "Бушля" для 3 класуВдосконалюйте навички читання з оповіданням Григора Тютюнника 'Бушля': інтерес до природи, збагачення словника та інтерактивні заняття.

Викладач коледжу Наздратенко Марія Леонтіївна
Методичка з української літератури: Тютюнник і його новелиДосліджуйте творчість Григора Тютюнника у навчанні з української літератури. Поглибте знання про літературний процес 60-х років ХХ століття.

Вчитель української мови та літератури Лебедєва Людмила Дмитрівна
Аналіз повісті 'Климко': моральні уроки війниВідкрийте для себе моральні уроки доброти та чуйності в повісті 'Климко', досліджуючи воєнне дитинство героя.

Учитель української мови та літератури Сенчук Інна Вікторівна
Уроки доброти у повісті "Климко" Григора ТютюнникаДосліджуйте морально-етичні уроки повісті 'Климко': доброта, чуйність та розвиток мовленнєвих навичок учнів.

Вчитель початкових класів Шолохова Людмила Василівна
Інтегрований урок: прикметники та природа в 3 класіВдоскональте знання прикметників з інтегрованим уроком Л.В. Шолохової. Вивчайте природу через твір Г. Тютюнника «Бушля»!
В конспекті поданого уроку враховані індивідуальні особливості дітей початкових класів. До уроку підібрані інтерактивні методи та прийоми навчання, цікаві завдання для розвитку творчих здібностей учнів. Дякую.
Конспект уроку літературного читання насичений інтерактивними вправами, які сприяють формуванню навичків аналізу твору, розвивають мислення,логіку та пам’ять. Сподобалося як учитель вміло підводить своїх учнів до певного етапу уроку: це і логічні вправи ,і творчі завдання.Дякую.
Продумано план уроку. Цікава підготовча робота перед темою уроку, повідомлення теми уроку. Логічно спланована робота над текстом, робота в групах. “Сенквейн” можна було провести в кінці уроку фронтально.