mail@urok-ua.com

Конспект уроку з математики для 1-го класу на тему:Числовий вираз. Складання числових виразів і обчислення їх значення. Розпізнавання геометричних фігур

Screenshot_10

Конспект уроку з математики для 1-го класу на тему:Числовий вираз. Складання числових виразів і обчислення їх значення. Розпізнавання геометричних фігур
Конспект уроку допоможе вчителям у підготовці проведення уроку математики. Конспект має цікаві, різновидні завдання та інтерактивні вправи. У проведенні уроку також використовується ІКТ.

Конспект уроку

Презентація

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
281

А що ви думаєте про цю публікацію? Чи була вона для вас корисною?

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

  1. Повторення вивченого матеріалу проходить за стандартним набором вправ і задач на усний рахунок. Під час етапу ознайомлення з новим матеріалом з являється казковий персонаж і темп уроку пожвавлюється. Сподобалася робота по визначенню настрою у дітей на початку і по закінченню роботи, інтерактивні впрапи: парна гра “Кошики”, конкурс “Кращий математик”. Цікавинкою є перегляд мультфільму “Розумні кошенята”. Емоцій і обговорень вистачить на всю перерву.

  2. На уроці вчитель реалізує мету – сформувати компетентну особистість молодшого школяра на основі розвитку пізнавального інтересу, дати необхідні знання, вміння та навички.Формування ключових та предметної компетентності можливе за умови реалізації діяльнісного підходу, який знаходить відображення у структурі даного уроку. Вчитель ретельно слідкує за зміною настрою на уроці .