Конспект уроку з математики для 1-го класу на тему:Числовий вираз. Складання числових виразів і обчислення їх значення. Розпізнавання геометричних фігур

Конспект уроку з математики для 1-го класу на тему:Числовий вираз. Складання числових виразів і обчислення їх значення. Розпізнавання геометричних фігур
Конспект уроку допоможе вчителям у підготовці проведення уроку математики. Конспект має цікаві, різновидні завдання та інтерактивні вправи. У проведенні уроку також використовується ІКТ.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Людмило Іванівно! Дякую за урок та мультимедійний супровід, який має на меті ілюструвати слова вчителя, пожвавити пізнавальну активність учнів. Доречним є повідомлення вчителя про можливості 0, дітям це страшенно подобається, а число мільйон викликає непідробний захват! Ви доречно використовуєте місцевий матеріал, мапу міста, створюєте проблемну ситуацію, організовуєте спільний пошук рішень математичної проблеми. Початкові слайди презентації потребують доопрацювання. Успіхів!

  2. Повторення вивченого матеріалу проходить за стандартним набором вправ і задач на усний рахунок. Під час етапу ознайомлення з новим матеріалом з являється казковий персонаж і темп уроку пожвавлюється. Сподобалася робота по визначенню настрою у дітей на початку і по закінченню роботи, інтерактивні впрапи: парна гра “Кошики”, конкурс “Кращий математик”. Цікавинкою є перегляд мультфільму “Розумні кошенята”. Емоцій і обговорень вистачить на всю перерву.

  3. На уроці вчитель реалізує мету – сформувати компетентну особистість молодшого школяра на основі розвитку пізнавального інтересу, дати необхідні знання, вміння та навички.Формування ключових та предметної компетентності можливе за умови реалізації діяльнісного підходу, який знаходить відображення у структурі даного уроку. Вчитель ретельно слідкує за зміною настрою на уроці .