super@urok-ua.com

Конспект уроку з математики для 1 класу “Математичне кафе. Таблиця додавання і віднімання чмсла 2”.

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з математики для 1 класу “Математичне кафе. Таблиця додавання і віднімання чмсла 2”.
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Запорізька спеціалізована школа №40 з поглибленим вивченням англійської мови

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Конспект уроку з математики для 1 класу “Математичне кафе. Таблиця додавання і віднімання числа 2”.
Розробка уроку з математики в ігровій формі знайомить учнів 1 класу з таблицею додавання та віднімання числа 2.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Ірино Володимирівно! Подяка за урок від учителя-майстра. Так-так, це про Вас. Маємо чого повчитися: структура уроку – у вигляді таблиці – серйозно; етап орієнтації та психологічна налаштованість на плідну роботу – мудро; етап цілепокладання та проектування – непомітно; етап виконання плану – смачно, з математичним апетитом; сприймання нового – інтерактивно; закріплення – продумано та оперативно; рефлексія – оригінально. Я не хочу нічого доповнювати до Вашого варіанту подачі даної теми. Чому? Щоб не зіпсувати смак Вашої майстерності. Ще раз дякую! Успіхів!

  2. Урок розпочато з цікавого прийому. Використання таблиць Гайштуда- не всі про нього знають, і мало хто використовує. Структура уроку чітка, кожен етап відповідає поставленим цілям. Все методично грамотно продумано. Для себе виокремила роботу з геометричним матеріалом.

  3. Ігрові форми навчання були і залишаються одними із найефективніших. З самого початку уроку вчителька налаштувала дітей на позитив, а потім дала те, що вони найбільше люблять-солодощі і мультики. Шкода,що Карлсона знають одиниці. ) Матеріал підібраний дуже майстерно і використаний так, щоб діти до кінця уроку не втрачали “апетиту”.

  4. Нестандартна форма проведення уроку розвиває пізнавальний інтерес до математики. Вчитель формує обчислювальні навички , пропонуючи цікаві завдання диференційованого характеру. Додатки підтверджують вищесказане. Дякую!