mail@urok-ua.com

Конспект уроку з математики для 1 класу. Математичний КВК.

Даний конспект уроку допомагає вчителю закріпити знання дітей розв’язувати приклади і задачі в межах 10; вчить дітей працювати в команді; виховує дружбу.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Гадаю, учні отримали масу позитивних емоцій під час гри та перевірили свої знання з вивчених тем. Даний урок розвиває пам*ять, мислення, навчає бути кмітливими, ввічливими.Дякую!

  2. Нестандартний урок закріплення матеріалу викликає в учнів цікавість і стимулює їх краще і наполегливіше працювати. Тому, з огляду і на навчальний матеріал кожного конкурсу, можна стверджувати, що математичний КВК пройшов на “Ура!”. Дякую за розробку!

  3. Урок цікавий та дуже змістовний. Дякую! У мене також першачки. Намагаюся навчити їх працювати в групах. Тому з’явилися деякі запитання. Скажіть, будь ласка, по скільки дітей було в командах? Завдання команди виконували по одному чи гуртом? Скільки за часом тривав урок? Ще раз, дякую!

  4. Урок у вигляді КВК до першого класу – це щось незвичайне! Вперше зустрічаюся із такою формою проведення уроку математики для учнів 1 класу. І завдання підібрані цікаві та непрості одночасно. Хочу висловити щире захоплення Вами, Надіє Михайлівно! Творчих Вам успіхів та обдарованих й вдячних учнів!