mail@urok-ua.com

Математичний урок-казка в 1 класі

Даний конспект уроку допомагає вчителю вправляти учнів на засвоєння табличних випадків додавання і віднімання числа 3; формувати інтерес до математичних знань;вчить дітей працювати в команді; виховує любов до казок.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Урок проведено в нестандартній казковій формі, що дало змогу зацікавити молодших школярів до навчальної діяльності. Педагог підібрала різноманітні форми та види роботи. Мети уроку досягнуто за допомогою інтерактивних форм роботи.

  2. Вчитель використовує казковий сюжет для зацікавлення учнів та досягнення поставленої мети . Етапи уроки логічно доповнюють один одного, завдання несуть в собі як навчальний, так і пізнавальний характер.

  3. Ірина Миколаївна з творчою задумкою розробила конспект уроку математики, при цьому надавши йому такого цікавого типу як урок-казка. Вчителька, враховуючи вікові особливості дітей, написала таку публікацію, що навіть мені, дорослій людині, було дуже цікаво читати. Логічно поєднані усі етапи уроку й досягнута мета. Дійсно надзвичайно цікава публікація. Дякую, колего, та творчих Вам успіхів й надалі!