super@urok-ua.com

Конспект уроку з математики для 3 класу на тему. Письмове віднімання трицифрових чисел з переходом через розряд. Задачі на дві дії, які включають порівняння результату першої дії з одним із даних чисел

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з математики для 3 класу на тему. Письмове віднімання трицифрових чисел з переходом через розряд. Задачі ...
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Вікно перегляду документа
Короткий опис документу

Тема уроку: Письмове віднімання трицифрових чисел з переходом через розряд. Задачі на дві дії.

Мета уроку: Ознайомити учнів з прийомом письмового віднімання трицифрових чисел з двома переходами через розряд; розвивати вміння розв’язувати задачі, формувати навички додавання і віднімання трицифрових чисел; розвивати мислення, зв’язне мовлення, обчислювальні навички.

Обладнання: карта-план подорожі, індивідуальні картки, картки контролю, картки-підказки.

Тип уроку: Комбінований, у вигляді подорожі.

  1. Організаційний момент.
  2. Актуалізація опорних знань:
    • Перевірка домашнього завдання.
    • Хвилинка каліграфії.
    • Індивідуальна робота з картками.
  3. Вивчення нового матеріалу:
    • Підготовча робота.
    • Пояснення нового матеріалу.
  4. Закріплення та узагальнення знань учнів:
    • Самостійне розв’язання задачі.
    • Робота з круговими прикладами.
  5. Підсумок уроку.
  6. Домашнє завдання.
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Урок-подорож оптимально організовує роботу над засвоєнням та закріпленням вивченого матеріалу.Обрані види робіт сприяють кращому розумінню теми. Використання наочності дозволяє зацікавити учнів та розвинути пізнавальний інтерес.

  2. Сподобався організаційний момент який запропонував вчитель. Також автор уроку підібрав значну кількість задач для досягнення мети уроку. Урок насичений, динамічний. Дякую автору за працю!

  3. Все б залишила так як є. Лише б додала до мети. Формувати в учнів ключові компетентності, які позначаються через уміння вчитися, здатність логічно міркувати, уміння критично мислити, готовність розв’язувати проблеми із застосуванням досвіду математичної діяльності, уміння працювати в команді.