Конспект уроку з математики на тему: Таблиця ділення на 5.

Конспект уроку з математики на тему: Таблиця ділення на 5.
До Вашої уваги пропонується конспект уроку з математики для учнів 2 класу.Урок побудований за підручником Богданович М.В. та Лишенко Г.П.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

  • : Бенедек – Сані Адріенн Іванівна
  • : вчитель початкових класів
  • : Великодобронська ЗОШ І-ІІІ ст.
  • Конспект уроку з математики
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Урок методично складений правильно. Учні залучаються до здійснення основних розумових операцій. Однак уроку не вистачає родзинки – можливо якоїсь нової інтерактивної гри, чи цікавої форми проведення вправи, або новаторського прийому взаємодії, подання матеріалу тощо.

  2. Урок побудований традиційно, містить у собі різні форми роботи. Сподобалось детальне коментування етапів уроку. Вчитель дбає про здоров*я дітей, тому проводить під час уроку дві фізхвилинки. Логічні завдання дозволяють учням розвивати математичні здібності. Урок змістовно наповнений. Дякую!

  3. Організація роботи за індивідуальними картками, гра під час усного рахунку (єдине, для хлопчиків – який м”яч потрапить у ворота?) -це вдалий початок уроку Невимушено, проведено сам. роботу, учні її оцінюють самостійно. Перед вивченням нового матеріалу проводиться підготовча робота. На етапі закріплення теми не вистачає завдань на безпосереднє використання здобутих знань, можливо тренажер? Все інше подобається .Дякую за можливість скористатися матеріалом.

    1. Дякую за комментар! Можливо, що на етапі закріплення теми мало завдань на безпосереднє використання здобутих знань, але на жаль урок математики теж триває тільки 45 хвилин (у другому класі по-справді 40 🙂 )