mail@urok-ua.com

Конспект уроку з музичного мистецтва для 4-го класу на тему На гостини до Франції

Урок збагатить уявлення учнів про французьку музичну культуру, познайомить школярів із життям і творчістю Каміля Сен –Санса; розвиватиме в четвертокласників предметні та міжпредметні компетентності, творчі здібності, здатність розуміти і аналізувати музичні твори, поширювати загальний та мистецький кругозір, збагатить слуховий досвід школярів; засобами музики здійснюватиметься полікультурне виховання учнів: любов до музики, поважне ставлення до культурних традицій різних народів.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Цікавий та розгорнутий конспект уроку. Чудово і легко вчитель розповідає учням про Францію та її культуру. Вчитель пропонує декілька варіантів розучування пісні (ехо, сольфеджування та ін.), що покращить вивчення пісні учнями. Як побажання – хотілося ще б презентацію до уроку)

  2. Захоплює вікторина на початку уроку. Учні відправилися у чарівну подорож до Франції, дізналися про стародавній французький танець – хоровод (бранль), вчитель запросив учнів на танок. Також школярі дізналися про життя та творчість Каміля Сен – Санса. Дякую за Вашу працю!

  3. Сподобався діалог учителя з учнями на початку уроку, чудовий зміст мотивації навчальної діяльності: вікторина, співпраця в групах. Форми і методи навчання, які обирає вчитель дозволяють здійснити віртуальну мандрівку до Франції.