mail@urok-ua.com

Конспект уроку з навчання грамоти (читання) Звуки [дж, дж/], буквосполучення дж – закріплення. Робота з дитячою книгою «В чарівнім вулику життя не вмирає», В. Сухомлинський «Гудуть, а меду не приносять».

Закріпити засвоєні звукові значення буквосполучення дж; вчити учнів правильно артикулювати звуки, виділяти їх у словах, удосконалювати навички читання; розвивати вміння робити звуко-буквений аналіз слів, працювати в парах; збагачувати словниковий запас учнів; виховувати любов до природи, товариські стосунки.

Вікно перегляду документа

  • : Густ Вікторія Анатоліївна
  • : Вчитель початкових класів
  • : КЗ "НВК "Основа" Преображенської сільської ради
  • Конспект уроку з навчання грамоти
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. На цьому уроці заплановано велику кількість видів роботи. Усі завдання посильні для дітей. Один вид діяльності плавно переходить в інший, що не перевантажує першокласників. Сподобалася творча робота, де працювала група журналістів. Дякую.

  2. Цікавий пізнавальний урок з елементами театралізації.Чудово налаштова робота в малих групах. Є хвилинка відпочинку та рекламної паузи.Робота дітей чітко спрямована до успіху.Особливим моментом на завершальному етепі є і підсумок уроку.Велике спасибі!

  3. Прекрасний конспект. Вчитель так підібрала матеріали уроку, що маленьким непосидам не залишила часу на пустощі. Спасибі , що ділитеся корисними матеріалами.