super@urok-ua.com

Конспект уроку з навчання грамоти на тему: Ознайомлення з буквою “же” та її звуковим значенням.

Автор матеріалу: Конспект уроку з навчання грамоти на тему: Ознайомлення з буквою “же” та її звуковим значенням.

Цей матеріал призначений на допомогу вчителю 1 класу в підготовці до уроку навчання грамоти. Сподіваюсь, що він допоможе зробити урок цікавим і різноманітним.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Чудово, що використана нестандартна форма уроку: урок-подорож. Адже в молодшому шкільному віці учням краще сприймати урок через ігрові форми навчання, через різні цікавинки. Під час уроку ви використали корисні артикуляціні вправи, провели захопливі ігри, використали Вінні- Пуха, як головного героя. Дякую Вам!

  2. Надіє Богданівно! Добрий початок – половина справи. Це про урок, з яким щойно познайомилася. Ситуація успіху – психологічний прийом, який одразу націлює дитину – “Я справлюся! Я знатиму, я буду успішним, бо я знаю як це зробити: наполегливість, старанність – мої помічники”. Це формула, яка так потрібна нам усім! І вся система завдань та етапів роботи – спрацювала, бо відчуваєть темп вашого стилю, ритм діяльності, в якій Ви та учні – дві половинки одного цілого. Дякую за хороший зразок для творчого опрацювання. Особлива подяка за дискусію “За і проти”, під час якої діти усвідомлюють: немає хороших чи поганих героїв, є гідні чи негідні вчинки. Успіхів!

  3. Дуже насичений урок – подорож різними завданнями:запитання на повторення, відгадування загадок, робота з підручником, робота над артикуляцією і вимовою, розучування скоромовок та пісеньки Віні-Пуха, при цьому встигли ще й розминку зробити та над змістом казки попрацювати. Вчитель молодчинка!

  4. Створюючи ситуацію успіху, учитель розпочинає урок -подорож. Кожна зупинка має позитивну назву, яка зацікавлює та мотивує дітей до творчої роботи. Усі завдання відповідають віковій категорії учнів. Дякую.