Конспект уроку з основ здоров’я для 1 класу на тему: “Корисний відпочинок”
Автор публікації
вчитель початкових класів
Місце роботи: Криворізька гімназія № 91
Посада: Місце роботи: Криворізька гімназія № 91
Конспект уроку з основ здоров’я для 1 класу на тему: “Корисний відпочинок”
Відомо , що пісочна анімація розвиває та оздоровлює. Вчитель на уроці розвиває увагу , пов’язану з координацією рухів; кольоросприйняття; моторику рук , тонких тактильних відчуттів ; просторове та творче мислення , вдосконалює уміння виконувати дії за інструкцією. Вчити дітей керувати вдихом – видихом , не затягуючи пісок в трубочку; безболісно для самолюбства справлятися з гнівом , не відчуваючи страху перед покаранням за деструктивну поведінку ; заспокоюватися , отримуючи рівновагу і контроль над власними почуттями.
Конспект уроку
Вікно перегляду документа
Урок оснований на збереженні здоров*я дітей, саме це й вимагає програма “Основи здоров*я”. Пісочну терапію застосовують як у дошкільних закладах, так і в початковій школі, особливо корисно це робити у першому класі. Мети уроку досягнуто.
Олено Анатоліївно! Дякую за публікацію цікавої розробки, елементи якої варто використовувати в роботі з сучасними школярами. Я помітила, в кожному випуску є діти, які потребують індивідуальної роботи психологічного характеру. І варто мати таку методичну скарбничку, до якої вже потрапляє запропонована Вами піско-терапія. Правда, в школі пісочниць немає. Це хіба школа-сад, як у Вашому випадку, бо з дітками працює вихователь. Я правильно зрозуміла? Успіхів!
Автор обрала пісочну терапію як спосіб відпочинку дуже вдало, бо гра з піском знайома дітям змалечку і викликає приємні спогади. Чітко продумані вправи дозволяють не лише релаксувати, а й оздоровлювати дітей. Думаю таку методику можна застосовувати з різними віковими категоріями. Дякую за хорошу ідею.
Мені чомусь здалося, що це розробка навчальних занять для дітей дошкільної освіти, але в темі вказано перший клас. Із усього матеріалу, на мою думку, у 1 класі можна використати лише момент із втамування ізакопування злого настрою, як виховний прийом.
Пісочна терапія – одна з найцікавих і перспективних методик. Зазвичай, її використовують для роботи з дитячими страхами, конфліктами у взаєминах з оточуючими, у боротьбі з агресивністю, замкнутістю школярів. Я вважаю, що це не просто урок, а певного роду арт-терапія. Ви молодець! Дякую!