super@urok-ua.com

Конспект уроку з природознавства 3 клас Склад повітря. Охорона чистоти повітря

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з природознавства 3 клас Склад повітря. Охорона чистоти повітря
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Cвітловодська загальноосвітня школа №3

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Вікно перегляду документа
Короткий опис

Тема: «Склад повітря та способи збереження його чистоти»

Мета: Формування уявлення про склад повітря (азот, кисень, вуглекислий газ), домішки, джерела забруднення та шляхи збереження чистоти. Виховання обережності з вогнем та прагнення охороняти чистоту повітря.

Хід уроку:

  1. Перевірка домашнього завдання: загадка про повітря, обговорення властивостей.
  2. Повідомлення теми та мети уроку.
  3. Актуалізація опорних знань: обговорення складу повітря.
  4. Первинне сприйняття нового матеріалу:
    • Розповідь про склад повітря: 78% азоту, 21% кисню, 1% інші гази.
    • Значення кисню та вуглекислого газу, досліди з їх властивостями.
    • Обговорення інших складових: аргон, неон, гелій, озон.
    • Джерела забруднення: сажа, дим, пил, радіоактивні речовини.
  5. Гра «Мікрофон»: обговорення шляхів збереження чистоти повітря.
  6. Закріплення матеріалу: складання асоціативного куща, читання статті, відповіді на питання.
  7. Домашнє завдання: відповіді на питання та малювання знаків, які забороняють забруднення.
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Світлана Миколаївна якісно розробила конспект з даної теми. Велика увага приділяється дослідженню повітря, його властивостей, складу. Дослідницька робота сприяє формуванню предметних та ключових компетентностей на уроці.Дякую!

  2. Вчитель формує активну навчально-пізнавальну діяльність через використання спеціальних методів пізнання природи (практичні роботи, спостереження), спирається на досвід учнів та зв’язок з життям; практикує застосування ігрових методів, інтерактивних вправ, відпрацьовує на уроках уміння працювати в групах. Дякую.