super@urok-ua.com

Конспект уроку з природознавства для 1 класу. Тема: Тварини. Дикі та свійські тварини.

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з природознавства для 1 класу. Тема: Тварини. Дикі та свійські тварини.
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. №28

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Вікно перегляду документа
Короткий опис документу

Тема уроку: Тварини: дикі та свійські тварини.

Мета:

  • Уточнити уявлення учнів про тварин.
  • Ознайомити з ознаками диких і свійських тварин.
  • Демонструвати різноманітність тваринного світу.
  • Навчити визначати користь свійських тварин для людей.
  • Розвивати мовленнєві вміння, мислення, увагу, спостережливість.
  • Виховувати інтерес до природи та дбайливе ставлення до тварин.

Обладнання: Презентації, малюнки тварин, роздатковий матеріал.

Хід уроку:

  1. Організація класу.
  2. Повторення вивченого матеріалу.
  3. Повідомлення теми і мети уроку.
  4. Вивчення нового матеріалу (розповідь, презентації, загадки).
  5. Фізхвилинка.
  6. Узагальнення знань через ігри та завдання.
  7. Підсумок уроку і оцінювання.
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Цілісну картинку уроку можна тільки уявити, поскільки нема самих презентацій. Та запитання до них сформульовані дуже чітко і конкретно, що дозволяє дітям такого віку зосередитись на головному. А завдання в ігровій формі дозволяє добре засвоїти матеріал.

  2. Запропонований план-конспект уроку з природознавства для 1 класу є методично грамотним, за структурою чітким. Ті методи і прийоми роботи, які пропонує вчитель є цікавими і спрямовані на засвоєння учнями основних понять уроку. Поділюся власними спостереженнями: можна, щоб учні підготували проектну роботу у групах (риби, птахи, звірі та комахи) пна тему “Хто, чим живиться”. Дуже цікаво буде і діти будуть вчитися розвивати своє мовлення, зрозуміють свою участь в уроці. Дякую.

  3. Структура уроку відповідає чинним вимогам . Узагальнення та систематизація знань та вмінь на уроці проходить динамічно, завдяки методично вірно обраним формам роботи. Вправа на знаходження відповідності розвиває логічне мислення учнів.