mail@urok-ua.com

Конспект уроку з природознавства для 4-го класу на тему: Україна на планеті Земля

Мета уроку: формувати уявлення учнів про розташування України на карті півкуль, глобусі, фізичній карті; вчити практично працювати з картою, читати її; уміння досліджувати, аналізувати, робити висновки, уміння співпрацювати у команді; виховувати почуття гордості за свою Вітчизну.

Тип уроку: вивчення нового матеріалу (з елементами критичного мислення).

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Уже по розробці відчутно, що автор – людина з поетичною душею. Красивий вступ до уроку, ліричні переходи від одного завдання до іншого. Але при цьому підібрані цікаві і практичні завдання для закріплення вивченого матеріалу. Творчих успіхів!

  2. Ліліє Анатоліївно! Одразу хочу зазначити, що ви – сучасний, творчий вчитель, який вдало застосовує компетентнісно-орієнтовані завдання, мета яких – практичні вміння та навички учнів, що опирають на міцні знання теми. Елементи критичного мислення переплелися з системою доцільних, продуманих питань, які чітко вибудовують логічний стержень світогляду дитини: “Я і світ”. Робота з пазлами – чудово! Ніби гра, а водночас – інтелектуальне напруження, розвиток мислительних процесів, логіки, наукового стилю мовлення. Дякую за творчість та креативність! Успіхів!

  3. Урок сучасний, динамічний. Бліц-турнір, ситуація успіху, ігри, групова робота сприяють кращому сприйняттю матеріалу, його засвоєнню. Доцільною є практична робота. Сподобалось створення живого кордону України.