Конспект уроку з природознавства у 2 класі на тему “Плоди і насіння”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з природознавства у 2 класі на тему “Плоди і насіння”
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Скадовська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Цей урок надасть можливість продовжувати формувати уявлення учнів про органи рослини, їх значення; ознайомити їх із пристосуваннями плодів та насіння для розповсюдження у природі;
розвивати логічне мислення, пам’ять, мовлення; формувати навички роботи в групі; виховувати бережливе ставлення до рослинного світу, інтерес до вивчення рослин, почуття відповідальності за результати роботи групи, уміння слухати.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Презентація до уроку

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Ваш урок побудований на використанні інноваційних технік. Інтерактивні вправи дають змогу зробити процес навчання цікавим, різноманітним, ефективним. Граючись, діти запам’ятовують щось, а це означає – навчаються чогось. Використовуйте інтерактивні ігри та вправи – вони задовольнять потребу школярів у спілкуванні та висловленні своїх думок. Дякую.

  2. На протязі уроку вчитель прагнула залучити дітей до практичної роботи, до узагальнення від побаченого і почутого, до вироблення вміння обгрунтовувати свою думку. Презентація – змістовна, яскрава, матеріал підібрано для узагальнення і закріплення . Дякую!