super@urok-ua.com

Конспект уроку з природознавства в 4 класі на тему Материки та океани

Автор матеріалу: Конспект уроку з природознавства в 4 класі на тему Материки та океани

Конспект уроку з природознавства в 4 класі на тему Материки та океани
На уроці конференції навчати учнів користуватися картою; ознайомити з поняттями «материки» й «океани»; учити показувати на карті материки й океани; розвивати мовлення, мислення
Урок побудований так, що учні вчились складати комп’ютерні презентації, розповіді про природу материків і океанів, виступати перед класом з підготовленою інформацією.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

 • : Курятенко Ліана Іванівна
 • : Вчитель початкових класів
 • : Чигиринський НВК I-IIIст. №3 Черкаська область
 • Урок з природознавства в 4 кл
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

 1. Урок несе в собі забагато інформації, що втомлюює дитину, радила б трішки спростити подачу матеріалу. Щодо повідомлень учнів , вважаю, роботу важливою і необхідною: розвивається пізнавальний інтерес, мовлення дитини. А взагалі, об*єктивно оцінити урок можна лише побувавши на ньому, тому дякую колезі за старанність та творчий підхід!

 2. Дісно цікавий урок. Проте є декілька пропозицій:
  -під час фенологічних спостережень описано, як називали місяць листопад вдавнину і т.д. Як на мене, це недоречно.Урок проводився 17.11, то чому вчитель повідомляє цю інформацію всередині місяця, а не на початку. Хіба що це перший урок місяця!
  -Релаксація просто чудово організована
  -Я б радина вчителям опрацьовувати інформації більш осучаснено, найвища гора світу не Еверест і це доказано!!!!!! Якщо навіть залишити гору Еверест, то можна наголосити, про зміни.Тепер розрахунок висоти гір ведеться від самого центру Землі і за цим показником в лідери виходить еквадорський згаслий вулкан Чімборасо.
  -д/з необдумане
  Дякую за увагу!

 3. Я не думаю, що з цього потоку інформації про материки і океани, учні 4 класубагато запам’ятають. Тим більше, що інформація озвучуватиметься їхніми ж однокласниками. Коли повідомлення роблять учні, то значна частина класу вважає, що воно призначене вчителеві, а їм слухати не обов’язково. Вибачте, колего, але це урок-показуха. Я не хочу вас образити, бо і сама такі показухи проводила.

  1. Шановна, Олено, мушу з вами не погодитися і підтримати Ліану Іванівну. Головне в використанні прийому “учнівські повідомлення” – це мотивація, підготовча робота і (тепер виокремлюю) підхід учителя. Наприклад, мої учні знають, коли вони є доповідачами, то вони – помічники учителя і мають себе належно представляти (розвиваються: вміння вести себе перед публікою, навички акторської професійності). А в підготовчу роботу входить пояснення доцільності повідомлення, теми, обсягу (за необхідністю – навідні питання), джерел пошуку інформації.
   Раніше з вами б погодилася, але коли часто стала проводити подібну роботу, то зрозуміла, що від учителя залежить – буде це “показуха” на відкритому уроці, чи дієвий спосіб монологу.