Конспект відкритого уроку з природознавства для 4 класу на тему “Океани Землі”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект відкритого уроку з природознавства для 4 класу на тему “Океани Землі”
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Білобожницька ЗОШ

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Урок побудований у вигляді телепередачі. Діти подивилися на проблеми Світового океану по-дорослому. Учні класу побували у ролі дослідників океану, істориків, міністрів, синоптиків, експертів. Океанологи і капітани команд розповідали (і разом з тим показували) про кожен із цих океанів: де розташовані, які розміри і глибина, рослинний і тваринний світ океанів.Висвітлювали значення океану, як по господарському використовувати багатства Світового океану. Це все супрводжувалося показами слайдів.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Презентація до уроку

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Урок подано у формі телепередачі “Океани Землі”, адже перегляд телепрограм – одне з улюблених занять молодших школярів. Світлана Орестівна у нетрадиційній формі залучає учнів до отримання певної суми знань, умінь і навичок. Дякую, це досить цікава форма роботи.

  2. Красно дякую педагогу. 2018 рік – психоемоційне налаштування! – Де руханки, ранкове коло? Синоптики – молодці! Суперово – діти працюють з картою і глобусом; словникова робота; робота в групах; презентація! УРОК ДОСЯГ МЕТИ!

  3. Урок пізнавальний, дослідницький. Учні відчули себе справжніми науковцями, зрозуміли проблему Світового Океану. Домашнє завдання містить творчу роботу для бажаючих поглибити свої знання.