super@urok-ua.com

Конспект уроку з природознавства “Водойми України”

Автор матеріалу: Конспект уроку з природознавства “Водойми України”

Конспект уроку з природознавства “Водойми України”
План-конспект уроку на заявлену тему мета якого – продовжувати формувати поняття про форми земної поверхні України; сформувати поняття про водойми України, про їх різноманітність, значення то охорону; формувати вміння учнів працювати з фізичною картою, підручником, додатковим матеріалом; розвивати пізнавальний інтерес, уміння логічно мислити, проводити спостереження в природі; виховувати відповідальність, уміння співпрацювати, взаємодопомогу.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

  • : Шиптицька Світлана Петрівна
  • : вчитель початкових класів
  • : Москалівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
  • конспект уроку Водойми України
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Конспект уроку продуманий і цікавий. Використання інтерактивних вправ не перевантажує урок, а навпаки робить його динамічним і нестандартним. На такому уроці учні працюють тісно між собою, виконуть вправи, проводять досліди з морською сіллю. Мету уроку при цьому досягнути легко.

  2. Даний конспект уроку містить різні методи та прийоми викладу матеріалу. Але автор уроку не відмітила, для якого класу саме цей урок.

  3. Конспект уроку з природознавства “Водойми України”, на мою думку, цікавий і покликаний навчити учнів думати, аналізувати і вміти застосовувати набуті знання. Творчої Вам наснаги!