mail@urok-ua.com

Конспект інтегрованого уроку для 4 класу на тему «Водойми України» В.О. Сухомлинський «Не забувай про джерело». Виготовлення паперових човників

Мета: вчити дітей виразно читати, аналізувати твір, удосконалювати навички читання віршованих творів, формувати вміння працювати над текстом; вникати у його зміст, вчити правильно інтонувати речення, різні за метою висловлювання, викликати бажання брати краще з літературних джерел для самовиховання; розвивати навички швидкого, виразного, свідомого читання; розвивати в учнів допитливість, інтерес до навколишнього життя, збагачувати словниковий запас слів; виховувати бережливе ставлення до природи, як до рідного дому, зберегти нашу планету Земля для нащадків.

Конспект уроку

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 1.5 з 5)
531

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Спадщина Василя Сухомлинського багата на твори морального змісту, ціннісного спрямування. Обладнання вказує на інноваційну діяльність вчителя з учнями на уроці. Ігрові вправи сприяють кращому опануванню матеріалу.

  2. Добре, що урок почався з очікування учнів, а саме з вправи “Продовжіть речення”. Головне на цьому уроці – робота з картою. Заслуговує на увагу те, що використано стратегію “Кубування”( дещо інше “Таксономія Блума”). Що саме за робота проводилась в парах не висвітлено. Що дало на уроці читання вірша “Джерело”???