mail@urok-ua.com

Конспект інтегрованого уроку для 4 класу на тему «Водойми України» В.О. Сухомлинський «Не забувай про джерело». Виготовлення паперових човників

Мета: вчити дітей виразно читати, аналізувати твір, удосконалювати навички читання віршованих творів, формувати вміння працювати над текстом; вникати у його зміст, вчити правильно інтонувати речення, різні за метою висловлювання, викликати бажання брати краще з літературних джерел для самовиховання; розвивати навички швидкого, виразного, свідомого читання; розвивати в учнів допитливість, інтерес до навколишнього життя, збагачувати словниковий запас слів; виховувати бережливе ставлення до природи, як до рідного дому, зберегти нашу планету Земля для нащадків.

Конспект уроку

Закрити

Вступіть до нашої спільноти на Facebook

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 1.5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
462

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

  1. Добре, що урок почався з очікування учнів, а саме з вправи “Продовжіть речення”. Головне на цьому уроці – робота з картою. Заслуговує на увагу те, що використано стратегію “Кубування”( дещо інше “Таксономія Блума”). Що саме за робота проводилась в парах не висвітлено. Що дало на уроці читання вірша “Джерело”???