Конспект уроку з психології в 11 клас

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з психології в 11 клас
Посада: практичний психолог
Місце роботи: Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Конспект тренінгового заняття за темою “Моделі поведінки у конфлікті або як поводити себе в конфлікті з різними типами людей? ” стане в нагоді і практичним психологам, які викдадають “Психологію” в 11 класі так і класним керівникам.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Конфлікту краще уникнути, ніж розпочинати, але якщо цього не сталося , використаймо поради даного тренінгу. Подобається початок та моделювання ситуацій, які часто трапляються у житті. Дякую.

  2. Розробка тренінгового заняття не тільки знайомить із різновидами конфліктної ситуації, а й показує, шляхи розв`язання конфлікту. Для цього автор пролпонує практичні заняття та сплановані ситуації. Думаю, що така розробка стане у пригоді в першу чергу класним керівникам для визначення конфліктності учнів класу.

  3. Дане тренінгове заняття відповідає всім вимогам його створення. Тренінг включає в себе як теоретичну, так і практичну частину. Цікаві завдання. А для наступного заняття можна запропонувати учням різні конфліктні ситуації, поділити дітей на групи та дати завдання кожній групі вирішити конфлікт за різними стилями поведінки (одні, щоб розвязали конфлікт стилем конкуренція, інші – ігнорування, і так далі). Також можна запропонувати учням дізнатися власний стиль поведінки. Дякую! Успіхів!