Конспект уроку з технологій для 11 класу на тему: “Презентація вишитих сорочок”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з технологій для 11 класу на тему: “Презентація вишитих сорочок”
Посада: вчитель обслуговуючої праці
Місце роботи: Борівський НВК

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Нестандартний урок-презентація з технологій на тему: “Презентація вишитих сорочок” для учнів 11 класу. Дівчата презентували проекти-власноруч вишиті сорочки різних регіонів України. Яскравість уроку надало вишукане оформлення кабінету:куточок української світлиці; намольоване панно українського села;подіум, на якому дівчата демонстрували вишиті сорочки. Також було використано елемент театралізованої гри, душевні українські пісні та вірші. На урок було запрошено літніх майстринь, які поділилися творчим досвітом.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Чудовий урок. Тему розкрито нестандартно, креативно. Презентуючи свої вишиванки, присутні дізналися про історію їх виникнення. Фото демонструють хід уроку, його найяскравіші моменти. Дякую.

  2. Вишиванка – це генетичний код українського народу, окраса модників і модниць. І доказом цього є Ваш колоритний, оригінальний, в кращих українських традиціях урок. На уроці представлений мікс сорочок різних регіонів України. І не просто на картинках, а дефіле дівчат у вишиванках. Це сучасно, незвично, інноваційно! Дякую!

  3. Сучасний урок з народними традиціями, що може бути краще? Учитель продумана все до дрібниць. Родзинкою уроку- презентації є те, що було запрошено майстринь, які поділилися власним досвідом, це живе творче спілкування має велике значення. Дякую.