mail@urok-ua.com

Конспект уроку з трудового навчання для 4 – го класу на тему: “Колаж”

Даний конспект уроку має за мету ознайомити учнів з тезнікою колажу, вчити створювати площинні зображення з ріхних матеріалів. Поглибити знання учнів з природознавства. Виховувати у дітей спостережливість, кмітливість, любов до творчості.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Ірина Романівна привчає своїх вихованців бути бережливими, вміти надавати життя старим речам, розвиває їх естетичний смак, створюючи колаж. З перших хвилин уроку, вчителька налаштовує учнів на робочий лад в ігровій формі. Інструктажі створення виробу зрозумілі. Дякую!

  2. Розробка уроку відповідає всім вимогоам. Учитель з перших хвилин уроку налаштувала учнів на активну роботу. Гра “ТАК – НІ” є цьому доказ. Подані основні теоритичні відомості про колаж. Урок передбачає фізкультхвилинку та повторення правил безпечної праці, що є досить важливим для школярів. Особливістю уроку є те, що учні використовують у своїй роботі різні конструкційні матеріали. Саме це зробить майбутній виріб оригінальнішим. Вчитель – МОЛОДЕЦЬ!

  3. Сподобалась організація навчальної діяльності впродовж уроку. Присутній міжпредметний зв*язок з природознавством.Працюючи, учні розвиватимуть увагу, охайність, естетичний смак. Даний урок, з вашого дозволу, візьму собі на замітку. Дякую.

  4. Зацікавилася темою “Колаж”, бо даю учням домашні завдання: створити колаж з улюбеними героями, інтер’єром тощо. Ви гарно спланували урок. Можна повчитися. Дякую.