super@urok-ua.com

Конспект інтегрованого уроку природознавства і трудового навчання для 2 класу “Турбота людей про тварин взимку. Навчальний проект “Пташина їдальня”

Автор матеріалу: Конспект інтегрованого уроку природознавства і трудового навчання для 2 класу “Турбота людей про тварин взимку. На...

Конспект інтегрованого уроку природознавства і трудового навчання для 2 класу “Турбота людей про тварин взимку. Навчальний проект “Пташина їдальня” дає можливість здобути не тільки теоретичні знання, але і залучити дітей до турботливого ставлення до птахів взимку, здійснити екологічне виховання дітей.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Поетична вітальня гостинно запрошує учнів до здобуття нових знань.Інтеграція несе розвивальний ефект, зацікавлює дітей. Світлана Михайлівна створила особливим етап рефлексії , завдання уроку продовжують вирішуватись на перерві. коли вивішуються годівнички і пряники.

  2. Цей урок – результат пізнавальної, пошукової, творчої діяльності учнів і вчителя. Світланою Михайлівною підібрано чудовий матеріал на поетичну вітальню, оригінальний варіант створення смачного пряника для птахів, продумано підсумкову рефлекцію.

  3. Прочитала 3 рази мету, ніяк не збагну “уточнити уявлення” – то як? Можливо розширити…, уточнити знання….., поглибити знання….. Аж занадто ріжу слух. Ідея інтеграції є похвальною. Все гарно продумано і подано у детальному конспекті уроку. Поетична вітальня – ще і зв”язок з уроками читання. Перегляд відео оживить урок(рекомендую записати його тривалість, аби читачі мали змогу зрозуміти, що й як було, а ще краще посилання на відео в Інтернет мережі).Дякую.