mail@urok-ua.com

Конспект інтегрованого уроку природознавства і трудового навчання для 2 класу “Турбота людей про тварин взимку. Навчальний проект “Пташина їдальня”

Конспект інтегрованого уроку природознавства і трудового навчання для 2 класу “Турбота людей про тварин взимку. Навчальний проект “Пташина їдальня” дає можливість здобути не тільки теоретичні знання, але і залучити дітей до турботливого ставлення до птахів взимку, здійснити екологічне виховання дітей.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
1811

3 коментарі

  1. Поетична вітальня гостинно запрошує учнів до здобуття нових знань.Інтеграція несе розвивальний ефект, зацікавлює дітей. Світлана Михайлівна створила особливим етап рефлексії , завдання уроку продовжують вирішуватись на перерві. коли вивішуються годівнички і пряники.

  2. Цей урок – результат пізнавальної, пошукової, творчої діяльності учнів і вчителя. Світланою Михайлівною підібрано чудовий матеріал на поетичну вітальню, оригінальний варіант створення смачного пряника для птахів, продумано підсумкову рефлекцію.

  3. Прочитала 3 рази мету, ніяк не збагну “уточнити уявлення” – то як? Можливо розширити…, уточнити знання….., поглибити знання….. Аж занадто ріжу слух. Ідея інтеграції є похвальною. Все гарно продумано і подано у детальному конспекті уроку. Поетична вітальня – ще і зв”язок з уроками читання. Перегляд відео оживить урок(рекомендую записати його тривалість, аби читачі мали змогу зрозуміти, що й як було, а ще краще посилання на відео в Інтернет мережі).Дякую.