mail@urok-ua.com

Конспект уроку з української літератури 10 клас “Лісова пісня” Л. Українка. Характеристика головних образів

Цей урок надає можливість детально проаналізувати образи Мавки та Лукаша та дати відповіді на проблемні питання. Розвиває критичне мислення учнів.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. мені сподобався урок: спокійний, неперевантажений, а головне- ідейний ( як би пафосно це не звучало). проведено значну роботу. не погоджуюся з дописувачкою, що не потрібно починати урок з перевірки домашнього завдання. На мою думку, це дуже важливий етап уроку ( неважливо, як ми його назвемо: перевірка домашнього завдання, актуалізація опорних знань тощо). урок літератури повинен нести добро і надію, а усе решта – не головне.

  2. Проведена значима підготовка до уроку. Але є розбіжності між конспектом і презентацією. У презентації використано дуже дрібний шрифт (зокрема, на слайдах №№2, 5, 6, 7, 10, 11, 15 тощо).Мотивація навчальної діяльності та вступне слово вчителя дублюються у постановці мети уроку. Багато домашнього завдання.

  3. Важливо,щоб діти зрозуміли,що Мавка житиме вічно.Як живе вічний поклик людини до волі,до щастя,до краси.Кожен по-своєму розуміє цей поклик.Краса приносить людям тільки радість,добро,а тому вона безсмертна.Дякую

  4. Урок цікаво сплановано. Та на мою думку, не потрібно починати заняття із перевірки домашнього завдання. Гарним є епіграф, який налаштовує учнів на позитивний емоційний лад. Сподобався діалог з літературним героєм. Дякую.