super@urok-ua.com

Конспект уроку з української літератури. 11 клас. Профільний рівень. “Остап Вишня. Цикл “Мисливські усмішки”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з української літератури. 11 клас. Профільний рівень. “Остап Вишня. Цикл “Мисливські усмішки&...
Посада: Заступник директора з навчально-виховної роботи, учитель української мови та літератури
Місце роботи: Навчально-виховнай комплекс "Гімназія із загальноосвітньою школою І ступеня" управління освіти Костянтинівської міської ради Донецької області

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Конспект уроку призначений для 11 класу профільного рівня. Розглядається цикл гуморесок Остапа Вишні “Мисливські усмішки”, зокрема гуморески “Як варити і їсти суп із дикої качки”, “Сом”.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Мета уроку виконана частково, адже не було глибокого аналізу усмішок. Поверховим вважаю повідомлення учня-літературознавця про засоби творення комічного (названі правила, а які із засобів використовувалися письменником, не досліджено). Непереконливе повідомлення учня-критика. Робота в групах — “однобічна”. Не вистачає презентації, відео. Вибачте.

  2. Ознайомлення з життям і творчістю Остапа Вишні відбувається за допомогою використання вікторини, попередньої підготовки учнів до уроку, роботи в групах, методу “Прес”. Ви той вчитель, котрий не стоїть на місці, іде в ногу з життям, використовує сучасні інноваційні технології. Дякую.

  3. Людмила Олександрівна обрала ефективні технології навчання,дотримується сучасної структури уроку.Підготувала і продумала всі питання й можливі відповіді,дала випереджувальні завдання.Робота в групах максимально реалізована протягом уроку

  4. Гарний конспект уроку на чудову атмосферну тему. Вдало підібраний метод організації під час вивчення нового матеріалу дозволяє учням здобувати знання в групах, вчить міркувати, обговорювати, пропонувати і доводити свою позицію. Позитивним є долучення до роботи критика і літературознавця (учні).

  5. Вчитель дотримується структури комбінованого уроку. Під час уроку застосовуються різні форми та методи викладу навчального матеріалу. Учні отримали випереджувальне завдання , яке, як я зрозуміла, опрацьовували в групі та презентували на уроці.Домашнє завдання диференційоване.